Volta

Volta

play

"Volta" to drugi singiel promujący drugi album Sarsy "Pióropusze", który będzie można również usłyszeć w najnowszej komedii Juliusza Machulskiego o tym samym tytule. Premiera filmu już 7 lipca!

Album "Pióropusze" jako pierwsza promowała piosenka "Bronie się". Nad jej brzmieniem Sarsa pracowała w londyńskim Tileyard Studio, w którym swoje utwory nagrywali wcześniej między innymi Ella Eyre, czy Sigalem. W kompozycji Sarsa łączy brzmienia nowoczesne z oldschoolowymi oraz sięga po instrumenty z różnych muzycznych kultur.

Tytuł nowego albumu jest metaforą emocji, osobistych przeżyć i doświadczeń artystki, które towarzyszyły jej podczas pracy nad nowymi piosenkami. "Każdy człowiek ma w sobie paletę barw, emocji, reakcji, wrażeń. W efekcie każdy utwór, jak pióro z pióropusza, ma swój kolor, swoje znaczenie, porusza inne struny wrażliwości człowieka" – tłumaczy Sarsa.

Pióropusze

Pióropusze

Wyjątkowa osobowość, Sarsa, przedstawia swój drugi studyjny album – „Pióropusze”. 

 Data ta ma wyjątkowe znaczenie dla Artystki nie tylko ze względu na Dzień Matki, ale również na jej występ na deskach Opery Leśnej w Sopocie podczas Koncertu Platynowego na tegorocznym Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie!

SARSA jest autorką jednego z najgłośniejszych debiutów ostatnich lat, płyty "Zapomnij mi", która pokryła się platyną. Z niej pochodzi utwór "Naucz mnie", który zdobył status diamentowej płyty i wspiął się na szczyty list przebojów oraz "Indiana" (złota płyta) i "Zapomnij mi" (platynowa płyta).  Nowy album jest dla artystki szczególnie ważny, ponieważ oprócz komponowania muzyki i pisania tekstów,  jest także producentem kreatywnym nowej płyty.

Tytuł nowego albumu jest metaforą emocji, osobistych przeżyć i doświadczeń artystki, które towarzyszyły jej podczas pracy nad nowymi piosenkami. "Każdy człowiek ma w sobie paletę barw, emocji, reakcji, wrażeń. W efekcie każdy utwór, jak pióro z pióropusza, ma swój kolor, swoje znaczenie, porusza inne struny wrażliwości człowieka" – tłumaczy Sarsa. 

Album "Pióropusze" jako pierwsza promowała piosenka "Bronie się". Nad jej brzmieniem Sarsa pracowała w londyńskim Tileyard Studio, w którym swoje utwory nagrywali wcześniej między innymi Ella Eyre, czy Sigala. W kompozycji Sarsa łączy brzmienia nowoczesne z oldschoolowymi oraz sięga po instrumenty z różnych muzycznych kultur.

Drugi singiel promujący album to utwór „Volta“, który będzie można usłyszeć w komedii Juliusza Machulskiego o tym samym tytule, którea będzie miała swoją premierę na dużym ekranie 7 lipca 2017 r. 

"Najważniejsze dla mnie to poruszać ludzi. Dlatego moja twórczość jest bardzo różnorodna i dosyć zmanierowana. Lubię, jak jest dziwnie, niestandardowo i nie wprost. Tak by każdy miał swoją przestrzeń do rozumienia moich wyżyć artystycznych" – tak swoją twórczość opisuje artystka, która również zaangażowana jest we wszelkiego rodzaju kampanie społeczne. Jedną z nich jest projekt „PM2.5“ do którego Sarsa napisała utwór „Dust“ .

Bronię Się

Bronię Się

play

Platynowa debiutancka płyta "Zapomnij mi", diamentowe, platynowe i złote single. W 2015 roku Sarsa zawojowała polski rynek muzyczny. Dziennikarze muzyczni uznali ją za prekursorkę nowego polskiego popu. W 2017 roku, po kilkunastomiesięcznej przerwie, Sarsa powraca z nowym singlem, w zupełnie nowej odsłonie!

Artystka znana z przebojów "Zapomnij mi", "Indiana", czy "Naucz mnie", zapowiada drugi solowy album nowym singlem zatytułowanym "Bronie się". Nad brzmieniem Sarsa pracowała w londyńskim Tileyard Studio, w którym swoje utwory nagrywali wcześniej między innymi Ella Eyre, czy Sigala.

W kompozycji Sarsa zaskakuje. Łączy brzmienia nowoczesne z  oldschoolowymi oraz sięga po instrumenty z różnych muzycznych kultur. Dodając do tego charakterystyczny głos Sarsy, otrzymujemy wyjątkową całość, która nie pozwala pozostać obojętnym względem utworu.

– Najważniejsze dla mnie to poruszać ludzi. Dlatego moja twórczość jest bardzo różnorodna i dosyć zmanierowana. Lubię, jak jest dziwnie, niestandardowo i nie wprost. Tak by każdy miał swoją przestrzeń do rozumienia moich wyżyć artystycznych – tłumaczy Sarsa.

Do piosenki "Bronię się" powstał teledysk. Do współpracy przy jego realizacji, Sarsa zaprosiła reżysera Marcina Starzeckiego. Artystka lubi stosować szyfry, symbole, mówić nie wprost. Wideoklip także jest symboliczny. W połączeniu z muzyką tworzy frapującą całość. Jak bardzo frapującą? Zobaczcie teledysk, aby się przekonać.

Sarsa - Dzielę (Acoustic Version)

Sarsa - Dzielę (Acoustic Version)

play

Utwór pt. "Dzielę", który powstał z myślą o fanach artystki i jest podziękowaniem za ich nieustanne wsparcie. W trakcie trasy jesiennej i wiosenno-letniej kompozycja spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem fanów i na ich prośbę Sarsa zdecydowała się nagrać akustyczną wersję tego utworu.

Feel No Fear

Feel No Fear

play

Koncertowa odsłona "Feel No Fear"! 

"Feel No Fear" to kolejna piosenka promująca ubiegłoroczny album Sarsy "Zapomnij Mi". Utworowi towarzyszy teledysk pozwalający sprawdzić, jak Sarsa i towarzyszący jej zespół sprawdzają się w koncertowej odsłonie. 

Sarsa vs Tom Swoon - Zapomnij mi (Remix)

Sarsa vs Tom Swoon - Zapomnij mi (Remix)

play

Sarsa znów zaskakuje – do współpracy przy remixie swojego tytułowego singla z już złotej płyty pt. ,,Zapomnij mi”, zaprosiła Tom Swoon’a. Polski Dj i producent, który grał już z takimi gwiazdami jak Avicii, Calvin Harris czy Tiesto. Tom jest jednym z najbardziej popularnych Djów świata. Oficjalnie remixował Linkin Park, Leonę Lewis, Flo Ridę, Dido, Kelly Clarkson, Steve'a Aokiego. Ten remix jest zwiastunem dalszej pracy twórczej Sarsy i Toma. 

,,Uwielbiam projekty muzyczne, w których spotykają się zupełnie dwa różne światy i wrażliwości muzyczne – wtedy powstaje nowa jakość, a sam proces twórczy porusza i pozwala odkryć coś nowego w sobie. Już zabieram się za komponowanie nowych melodii do tego projektu.”  SARSA

Zapomnij mi (Deluxe Edition)

Zapomnij mi (Deluxe Edition)

„Zapomnij mi (Deluxe Edition)” to specjalna wersja debiutanckiej płyty Sarsy, artystki o wyjątkowej barwie głosu, niezwykle wszechstronnej kompozytorki i autorki tekstów, multiinstrumentalistki, która swoją twórczością zrobiła ogromne wrażenie m.in. na Kasi Nosowskiej czy Wojciechu Waglewskim.

Do kolekcji kilkunastu piosenek Sarsy, które są połączeniem jej alternatywnych korzeni muzycznych ze szlachetnym popem dołączyły na dwa remixy utworów: „Naucz mnie” (Tropical Summer Mix) Radio Edit oraz „Indiana” (TYP remix).

Album również zawiera niepublikowane wcześniej zdjęcia artystki.

Zapomnij Mi

Zapomnij Mi

play

Kolejny klip Sarsy to niestandardowa i bardzo artystyczna kompozycja, Tradycyjnie Sarsa pokazuje nowe formy swoich charakterystycznych rogów. Wszystkie elementy klipu tworzą wraz z muzyką sensualną i emocjonalną całość. 

Zapomnij mi

Zapomnij mi

Najbardziej oczekiwany debiut tego roku czyli „Zapomnij mi”  debiutancki krążek Sarsy, który swoją premierę miał 28 sierpnia 2015 . Kilkanaście piosenek, które składają się na ten album to połączenie alternatywnych korzeni muzycznych Sarsy ze szlachetnym popem.Cała płyta zawiera autorskie kompozycje artystki i produkowana była w m.in. w Szwecji oraz Anglii. Album jest stylistycznie bardzo różnorodny i jedynym elementem łączącym utwory jest charakterystyczny głos Sarsy.

Indiana

Indiana

play

Kolejny singiel "Indiana"  z charakterystycznym plemiennym zaśpiewem już w dniu premiery wzbudził zainteresowanie dziennikarzy radiowych i poruszył odbiorców muzyki Sarsy.

Naucz mnie

Naucz mnie

play

"Naucz mnie" – to pierwszy singiel z debiutanckiego albumu Sarsy. Utwór utrzymany w konwencji eleganckiego elektronicznego popu z ciekawym tekstem, prowadzony osobliwym, niskim wokalem artystki. 

Chill

Chill

play

Jeden z pierwszych autorskich utworów Sarsy - kompozycja również znajdzie się na debiutanckiej solowej płycie, która będzie połączeniem muzyki alternatywnej ze szlachetnym popem. 

Posłuchaj Sarsy na jej prywatnym kanale youtube
BRONIĘ SIĘ

zobacz klipBRONIĘ SIĘ